Feldherr FSLB310P43 - Storage Box FSLB310 for Dark Souls: Vordt of the Boreal Valley + Iron Keep
PlasticProduct details
Each of these 16 compartments measures 54 mm long, 35 mm wide, and 40 mm deep.
Length | 380 mm |
Width | 310 mm |
Item number | 43246444 |
Manufacturer | Feldherr |
Category | Tabletop miniatures |
Manufacturer No. | FSLB310P43 |
Release date | 28-2-2024 |
Material group | Plastic |
Material | Plastic |
Minimum age | 8 years |
Tabletop Art | Tabletop accessories |
CO₂ emissions | 0,94 kg |
Scope of delivery | 1 piece |
Length | 380 mm |
Width | 310 mm |
Height | 320 mm |