Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

Clearance: Cat litter

More products in our range

Show all
Petkit Urinkontroll Katzenstreu - 4 Beutel (Clumping, Fast absorbing)
EUR41,90

Petkit Urinkontroll Katzenstreu - 4 Beutel

Clumping, Fast absorbing


Super Benek Corn Classic (Clumping, 35 l)
EUR41,90 EUR1,20/1l

Super Benek Corn Classic

Clumping, 35 l


Cat's Best Original
EUR37,29 EUR0,94/1l

Cat's Best Original


Bazyl Cat litter Ekonomik Naturalny 10 litres
−33%
only 4 of 4 remaining on sale
EUR8,10 was EUR12,11 EUR0,81/1l

Bazyl Cat litter Ekonomik Naturalny 10 litres


Everclean Litterfree Paws
EUR25,07 EUR2,51/1l

Everclean Litterfree Paws


Cat's Best Smart Pellets
EUR20,61 EUR2,06/1l

Cat's Best Smart Pellets


Everclean Unscented extra strong clumping
EUR27,49 EUR2,75/1l

Everclean Unscented extra strong clumping


Yarrah Organic Cat Litter - 7kg - (Clumping, Fast absorbing)
EUR22,90

Yarrah Organic Cat Litter - 7kg -

Clumping, Fast absorbing


GreenCell SILICA GEL CATLITTER 7.6L DA573
Quantity discount
EUR11,78 per piece for 4 units EUR1,55/1l

GreenCell SILICA GEL CATLITTER 7.6L DA573


Super Benek Kraikas for cats Economic Natural 10 l (Clumping, 10 l)
EUR22,64 EUR2,27/1l

Super Benek Kraikas for cats Economic Natural 10 l

Clumping, 10 l


Hilton Bentonite clumping forest cat litter - 10 litres (Clumping, Fast absorbing, 10 l)
EUR33,30 EUR3,34/1l

Hilton Bentonite clumping forest cat litter - 10 litres

Clumping, Fast absorbing, 10 l


Cat's Best Sensitive 20l
EUR26,07 EUR1,31/1l

Cat's Best Sensitive 20l


Super Cat Litter Natural 10 l (Fast absorbing, Non-clumping, Non-dusting, 10 l)
EUR18,71 EUR1,87/1l

Super Cat Litter Natural 10 l

Fast absorbing, Non-clumping, Non-dusting, 10 l


Petkit Żwirek Natural Cat Litter (Clumping, Fast absorbing, Non-dusting)
EUR56,02

Petkit Żwirek Natural Cat Litter

Clumping, Fast absorbing, Non-dusting