AOC Q27G2S/EU
2560 x 1440 pixels, 27"
Momenteel niet op voorraad
Gratis verzending vanaf 30,–
Productinformatie
De Q27G2S/EU is uitgerust met een 27" IPS-paneel met QHD 2K-resolutie, dat uw favoriete games met meeslepende graphics weergeeft. Een snelle verversingssnelheid van 165 Hz, een reactietijd van 1 ms MPRT en G-Sync-compatibiliteit zorgen ervoor dat de beelden altijd scherp blijven – ongeacht hoe wild uw teamgevechten ook worden.
De belangrijkste specificaties in één oogopslag
Type monitor
Gaming monitor
Beeldresolutie
QHD
Beeldschermtechnologie
LED
Beeldsnelheid
165 Hz
Videoverbindingen
DisplayPort (1x)HDMI (2x)
Documenten
Technisch gegevensblad.pdf
Algemene informatie
Artikelnummer
Fabrikant
AOC
Categorie
Monitor
Fabrikant nr.
Q27G2S/EU
Verschijningsdatum
Kleur
Kleur
Zwart
Exacte kleuraanduiding
Zwart
Eigenschappen weergeven
Type monitor
Gaming monitor
Schermdiagonaal (inch)
27"
Beeldschermdiagonaal (cm)
68.60 cm
Beeldresolutie
2560 x 1440 pixels
QHD
Pixeldichtheid
109 ppi
Pixelafstand
0.23 mm
Beeldschermtechnologie
LED
Paneeltechnologie
IPS
Beeldsnelheid
165 Hz
Beeldformaat
16:9
Schermoppervlak
Niet-reflecterende
Contrastverhouding
1000:1
Reactietijd (grijs tot grijs)
4 ms
Reactietijd MPRT
1 ms
Helderheid
350 cd/m²
Kleurdiepte
10 bits
Dekking van de kleurruimte
Adobe RGB: 112%NTSC: 114%sRGB: 131%
Kijkhoek (H)
178°
Kijkhoek (V)
178°
Uitrusting + kenmerken
Connectiviteit
3,5 mm aansluitingHDMI
Sync-technologie
AMD FreesyncNVIDIA G-Sync
Montage + Ergonomie
Aanpasbaarheid
DraaibaarDraaifunctieIn hoogte verstelbaarKantelbaar
VESA muurbevestiging
100 x 100 mm
Verbindingen
Videoverbindingen
DisplayPort (1x)HDMI (2x)
DisplayPort-versie
1.4
Audio-aansluitingen
Hoofdtelefoonuitgang (1x)Jack 3,5mm (1x)