G.Skill Pamięć RipjawsX, DDR3, 16 GB, 1600MHz, CL9 (F3-1600C9D-16GXM)
2 x 8GB, 1600 MHz, DDR3 RAM, DIMM 288 pin
Momenteel niet op voorraad
Gratis verzending vanaf 30,–
Productinformatie
Nazwa produktu: G.Skill 16GB DDR3 - 1600 MHz
EAN: 4711148598682
Fabrikant: F3-1600C9D-16GXM
Serie RipjawsX
Opslagcapaciteit 16 GB
Moduły Ilość kości 2 sztuki
Formaat DIMM
Producentengroep: dożywotniaType pamięci DDR3
Standaard DDR3-1600 (PC3-12800)
Timings
Latencja (CL) 9
RAS-naar-CAS vertraging (tRCD) 9
RAS-voorlaadtijd (tRP) 9
Rij-actieve tijd (tRAS) 24
Nauwkeurigheid 1,5 V
zgodny z RoHS Tak
Nieuw ontwerp
Koellichaam voor chłodzenia pamięci
Obsługa kanałów pamięci Dual.
De belangrijkste specificaties in één oogopslag
Opslagconfiguratie
2 x 8GB
Type geheugen
DDR3 RAM
Klokfrequentie geheugen
1600 MHz
CAS latentie
9
Spanning
1.50 V
Algemene informatie
Artikelnummer
Fabrikant
G.Skill
Categorie
RAM
Fabrikant nr.
F3-1600C9D-16GXM
Verschijningsdatum
Kleur
Kleur
Blauw
LED-verlichting
zonder LED
Werkgeheugen
Opslagconfiguratie
2 x 8GB
Type geheugen
DDR3 RAM
Klokfrequentie geheugen
1600 MHz
Overdrachtssnelheid
12800 MT/s
Vormfactor hoofdgeheugen
DIMM 288 pin