LC-Power LC-M49-DFHD-144-C-Q
3840 x 1080 pixels, 49"
was EUR619,–
Levering tussen do, 4-6 en za, 6-6
Meer dan 10 stuk op voorraad bij leverancier
gratis verzending
Productinformatie
De belangrijkste specificaties in één oogopslag
Type monitor
Gaming monitorGebogen monitor
Beeldschermtechnologie
QLED
Beeldsnelheid
144 Hz
Monitor apparatuur
HDR-functionaliteit
Videoverbindingen
DisplayPort (1x)HDMI (3x)
Documenten
Technisch gegevensblad.pdf
Algemene informatie
Artikelnummer
Fabrikant
LC-Power
Categorie
Monitor
Fabrikant nr.
LC-M49-DFHD-144-C-Q
Verschijningsdatum
Kleur
Kleur
Zwart
Exacte kleuraanduiding
Zwart
Eigenschappen weergeven
Type monitor
Gaming monitorGebogen monitor
Schermdiagonaal (inch)
49"
Beeldschermdiagonaal (cm)
124.50 cm
Beeldresolutie
3840 x 1080 pixels
Pixelafstand
0.10 mm
Beeldschermtechnologie
QLED
Paneel
VA
Paneeltechnologie
VA
Beeldsnelheid
144 Hz
Beeldformaat
32:9
Schermoppervlak
Niet-reflecterende
Contrastverhouding
3000:1
Reactietijd (grijs tot grijs)
6 ms
Helderheid
350 cd/m²
Dekking van de kleurruimte
Adobe RGB: 95%DCI-P3: 72%NTSC: 100%sRGB: 100%
Kijkhoek (H)
178°
Kijkhoek (V)
178°
Kromming van het scherm
1800R
Uitrusting + kenmerken
Monitor apparatuur
HDR-functionaliteit
Connectiviteit
HDMI
Touch
geen aanraakfunctie
Sync-technologie
Adaptieve synchronisatieAMD Freesync Premium
HDR-certificering
Vesa DisplayHDR 400
Montage + Ergonomie
Aanpasbaarheid
Kantelbaar
VESA muurbevestiging
75 x 75 mm
Verbindingen
Videoverbindingen
DisplayPort (1x)HDMI (3x)
DisplayPort-versie
1.2
Audio-aansluitingen
Jack 3,5mm (1x)