Feldherr FS035A004 35 mm inlegschuim voor miniaturen in schaal 1:72 (20 mm) 36 Fä
Schuim
Levering tussen za, 13-6 en za, 4-7
Gratis verzending vanaf 30,–
Productinformatie
Voor het veilig en netjes opbergen van tabletop-miniaturen in schaal 1:72 (20 mm).
Deze Feldherr schuimstofinleg heeft 36 gelijkwaardige vakken voor het veilig en netjes opbergen van tabletop-miniaturen in schaal 1:72 (20 mm). De inleg is bijvoorbeeld geschikt voor miniaturen van de spellen "Behind Omaha", "Rapid Fire" of "Point Blank Game".
  • Elk van de 36 vakken is 50 mm lang x 25 mm breed x 25 mm diep.
De full-size schuimstofinleg heeft de afmetingen: 345 mm x 275 mm x 35 mm totale hoogte (25 mm gebruikshoogte + 10 mm schuimbodem).