Feldherr FSLB250P15 - Opbergdoos FSLB250 voor 80 kerstballen / diameter kerstballen
Karton, Plastic, SchuimProductinformatie
Netjes opgeborgen en veilig vervoerd. De Feldherr opslagdoos biedt plaats aan maximaal 80 ballen met een diameter van 50 mm.
De opslagdoos beschermt de inhoud betrouwbaar tegen stof en stoten, zodat vooral beschilderde ballen beschermd zijn tegen slijtage. In deze set vinden 80 ballen met elk een diameter van 50 mm een veilige plek.
Lengte | 345 mm |
Breed | 275 mm |
Artikelnummer | 43243348 |
Fabrikant | Feldherr |
Categorie | Tafelminiaturen |
Fabrikant nr. | FSLB250P15 |
Verschijningsdatum | 28-2-2024 |
Groep materialen | Karton, Plastic, Schuim |
Materiaal | Hoge kwaliteit, schuim met fijne poriën |
Minimumleeftijd | 8 Jaren |
Tafelblad Kunst | Tafelaccessoires |
Aantal stuks | 80x |
CO₂-emissie | 0,94 kg |
Lengte | 345 mm |
Breed | 275 mm |
Hoogte | 250 mm |
Diameter | 50 mm |