PlasticProductinformatie
Elk van deze 16 vakken is 54 mm lang, 35 mm breed en 40 mm diep.
Lengte | 380 mm |
Breed | 310 mm |
Artikelnummer | 43246444 |
Fabrikant | Feldherr |
Categorie | Tafelminiaturen |
Fabrikant nr. | FSLB310P43 |
Verschijningsdatum | 28-2-2024 |
Groep materialen | Plastic |
Materiaal | Plastic |
Minimumleeftijd | 8 Jaren |
Tafelblad Kunst | Tafelaccessoires |
CO₂-emissie | 0,94 kg |
Omvang van de levering | 1 stuk |
Lengte | 380 mm |
Breed | 310 mm |
Hoogte | 320 mm |