Uw gegevens. Uw keuze.

Als je alleen het noodzakelijke kiest, verzamelen we met cookies en vergelijkbare technologieën informatie over je apparaat en je gebruik van onze website. Deze hebben we nodig om je bijvoorbeeld een veilige login en basisfuncties zoals het winkelwagentje te kunnen bieden.

Als je overal mee instemt, kunnen we deze gegevens daarnaast gebruiken om je gepersonaliseerde aanbiedingen te tonen, onze website te verbeteren en gerichte advertenties te laten zien op onze eigen en andere websites of apps. Bepaalde gegevens kunnen hiervoor ook worden gedeeld met derden en advertentiepartners.

Meer producten in ons assortiment

Toon alle
System Professional Balans - Shampoo (Vloeibare shampoo, 500 ml)
EUR40,90 EUR81,80/1l

System Professional Balans - Shampoo

Vloeibare shampoo, 500 ml


System 4 Nr. 2 Climbazole Shampoo 500 ml (Vloeibare shampoo, 500 ml)
EUR18,90 EUR37,80/1l

System 4 Nr. 2 Climbazole Shampoo 500 ml

Vloeibare shampoo, 500 ml


Pantene Pro-V (Vloeibare shampoo, 500 ml)
Kwantumkorting
EUR7,25 per stuk voor 2 eenheden EUR14,50/1l

Pantene Pro-V

Vloeibare shampoo, 500 ml


Pantene Pro-V Anti-Schuppen (Vloeibare shampoo, 400 ml)
−10%
alleen 1 stuk te koop zijn
EUR6,35 was EUR7,07 EUR15,88/1l

Pantene Pro-V Anti-Schuppen

Vloeibare shampoo, 400 ml



L'Oréal Paris Hyaluron Plump (Vloeibare shampoo, 400 ml)
−48%
slechts 93 van 95 die nog te koop zijn
EUR4,68 was EUR8,94 EUR11,71/1l

L'Oréal Paris Hyaluron Plump

Vloeibare shampoo, 400 ml



Head & Shoulders Classic Clean (Vloeibare shampoo, 300 ml)
−24%
slechts 2 van 2 die nog te koop zijn
EUR6,63 was EUR8,68 EUR22,10/1l

Head & Shoulders Classic Clean

Vloeibare shampoo, 300 ml


Herbal Essences Kamille (Vloeibare shampoo, 350 ml)
Kwantumkorting
EUR5,69 per stuk voor 2 eenheden EUR16,26/1l

Herbal Essences Kamille

Vloeibare shampoo, 350 ml



Head & Shoulders Pro-Expert 7 (Vloeibare shampoo, 250 ml)
−13%
EUR6,07 was EUR6,95 EUR24,28/1l

Head & Shoulders Pro-Expert 7

Vloeibare shampoo, 250 ml


Pantene Classic Care 3 in 1 (Vloeibare shampoo, 250 ml)
Kwantumkorting
EUR6,– per stuk voor 2 eenheden EUR24,–/1l

Pantene Classic Care 3 in 1

Vloeibare shampoo, 250 ml



HS Milano Perfect Curl Hydrating Shampoo (Vloeibare shampoo, 1000 ml)
EUR15,90 EUR15,90/1l

HS Milano Perfect Curl Hydrating Shampoo

Vloeibare shampoo, 1000 ml