Sirena Signalhupe SLEMMULTISMD24D orange klein m.Multi SMD LED 24VDC 38842
Meer dan 10 stuk op voorraad bij leverancier
Kleur2
Productinformatie
- Veelzijdige lichtsignalen: continu licht, enkel-, dubbel- en driedubbel flits
- Hoge geluidssterkte van 96 dB voor effectieve waarschuwing
- Robuuste, zelfdovende polycarbonaatkap
- Temperatuurbereik van -30 °C tot +50 °C voor verschillende gebruiksomstandigheden
- IP43-beschermingsklasse tegen stof en spuitwater.
Type inbraakbeveiliging | Sirene |
Artikelnummer | 34729696 |
Fabrikant | Sirena |
Categorie | Inbraakbeveiliging + alarmsysteem |
Fabrikant nr. | 38842 |
Verschijningsdatum | 17-5-2023 |
Kleur | Oranje |
Exacte kleuraanduiding | Oranje |
Groep materialen | Plastic |
Materiaal | Plastic |
Beschermingsklasse (IP-code) | IP43 |
Geluidsniveau (stand-by) | 96 dB |
Toepassingsbereik | Buiten |
Smart Home Hub vereist | Geen |
Land van herkomst | Italië |
CO₂-emissie | 29,26 kg |
Energievoorziening | Elektrische stroom |
Lengte | 83 mm |
Breed | 77 mm |
Hoogte | 21 mm |
Productveiligheid |
30 dagen recht van retour
Producten vergelijken
Geschikt
Beoordelingen & Meningen
Garantieclaimpercentage
Bron: Galaxus- SirenaOnvoldoende data
- 1.GAH0 %
- 1.HP Autozubehör0 %
- 1.KH Security0 %
- 1.Renkforce0 %
Garantieperiode
- 1.Abus0 Dag
- 1.Aqara0 Dag
- 1.eufy0 Dag
- 1.Nedis0 Dag
Retourpercentage
- 1.Ubiquiti1,2 %
- 2.Sensative1,3 %
- 3.HP Autozubehör1,4 %
- 4.Shelly1,7 %